Kim jesteśmy ?

fond stand

Historia francuskiej firmy

 

Od 1954 francuska firma, która należy do grupy ZOLUX, tworzy, produkuje i dystrybuuje produkty przeznaczone dla wszystkich zwierząt domowych: psów, kotów, rybek akwariowych, ptaków domowych i ptaków wolnożyjących, gryzoni. Obecny wyłącznie w supermarketach i wielkopowierzchniowych sklepach. Nasze produkty odpowiadają oczekiwaniom wszystkich konsumentów. Większość naszych produktów wytwarzana jest we Francji w fabryce w Peronne, w tym produkty do higieny i pielęgnacji, jak również pożywienie dla małych zwierząt. W naszym katalogu znajduje się łącznie ponad 600 produktow.

 

Kreatywne i dynamiczne działania

 

Nasze produkty odpowiadają na zapotrzebowanie na towar mający dobrą jakość i niską cenę, będący przydatny i wydajny, a jednocześnie wszystkie produkty mają wysoki walor estetyczny wyrażający się w przyjemnych kolorach i materiałach użytych do produkcji. Przy produkcji staramy się również zachować walory etyczne, tj. dbać o środowisko poprzez:

– redukcję rozmiaru opakowania
– wykonanie opakowania z papieru makulaturowego i farb roślinnych
– nie używanie parabenów, silikonów i tfalanów
– redukcja konserwantów, używanie azotu w opakowaniach
– optymalizacji dostaw, obniżenie emisji dwutlenku węgla
– zaopatrzenia i produkcji lokalnej
– zabawki spełniające normy CE

Regularnie zmieniamy i przetwarzamy nasze produkty tak, by jeszcze lepiej odpowiadały potrzebom konsumentów i pupilów.

ordipantone  tablette

Pracownicy

 

Nasi pracownicy to zespół ludzi, których łączy wspólna pasja i wiedza. Nasz rozwój opiera się na zaufaniu, szacunku do innych, wyczucia potrzeb klientów i chęci ochrony zwierząt. Jesteśmy blisko państwa potrzeb. Posiadamy siedziby i centra logistyczne we Francji i we Włoszech.

 bas page